влевовправо
-10%
Ваги торгові ВЕ-Центровес-15Т2 зі стійкою 15 кг
- В наявності
- Код: ВЕ-Центровес-15Т2
9 415 ₴/од.
8 473,50 ₴/од.
+380 (98) 676-65-65
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги торгові ВЕ-Центровес-15Т2 зі стійкою 15 кг
Характеристика моделі:
- Найбільша границя зважування 6/15 кг
- Найменший поріг зважування 40 грам
- Дискретність 2/5 грама (дводіапазонні)
- Нержавіюча майданчик
- Розмір платформи 290 х 230 мм
- Дисплей Жидкокристаллический (продавец-покупатель)
- Стойка с индикатором для покупателя
- Удобный эргономичный дизайн
- Питание сеть 220В
- Встроенный аккумулятор
- Пылезащитный чехол
- Передача данных внешним устройствам через RS-порт
- Защита от электро-магнитных излучений
- Надежный сертифицированный датчик
- Автоматический эконом режим
- Функция обнуления
- Память цен на 4 ячейки
- Вывод на ноль
- Тарирование
- Регулируемые ножки
- Гарантия 12 месяцев
- Внесены в Госреестр Украины
- Сертификат проверки типа по модулю В № UA.TR. 113-0281-19
- ТМ Центровес
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Опис платформи ваг | |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний економ режим | Так |
| Вага | 4 кг |
| Внесені в держреєстр | Так |
| Висока точність | Так |
| Дисплей | LCD двосторонній |
| Максимальна вага | 15 кг г |
| Платформа | нержавіюча сталь |
| Робочий інтервал температур | -10°C+40°C |
| Розмір платформи | 290 х 230 мм |
| Стан | Нове |
| Тип харчування | Мережа 220В / акумулятор |
| Облік ваги тари | Так |
| Економ режим | Так |
- Ціна: 8 473,50 ₴/од.


