влевовправо

GTM Вібробулава 48мм XP 48 для вібратора GTM
- В наличии
- Код: 830125
6 171,93 ₴
+380 (98) 676-65-65
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні переваги GTM XP 48:
48 мм - робочий діаметр вібробулави
360 мм - робоча довжина вібробулави
Ударостійкий корпус з металу
Підходить до вібраторів GTM і Enar Dingo
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Вібробулава GTM XP 48
Картонна упаковка
ОПИС ВІБРОБУЛАВИ GTM XP 48
GTM XP 48 - робоча частина, необхідна для використання глибинного вібратора GTM X-MAN. До вібратора підключається через гнучкий вал довжиною до 6 м. При роботі генерує коливання, які ущільнюють бетонну масу навколо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Довжина пристрою | 360 мм |
| Диаметр | 48.0 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Особенности | Ударостойкий корпус |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Вібробулава |
- Цена: 6 171,93 ₴


