влевовправо

GTM Стремянка 3сх. верх.сх. 0,58м, двостороння
- В наличии
- Код: 39696
2 054,33 ₴
+380 (98) 676-65-65
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM KMH1203 - компактна алюмінієва драбина у формі двосторонньої стрем'янки, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У даній моделі драбини 3 сходинки і максимальна висота до верхньої сходинки 58 см.
Переваги стрем'янки GTM KMH1203
Не піддається корозії завдяки виготовленню з алюмінію
Профіль збільшеного перерізу 50*22мм із додатковими ребрами жорсткості
Великий верхній майданчик шириною 330 мм
Сходинки глибиною 80 мм мають рифлення для кращого зчеплення з ногою та ребро жорсткості
Надійна металева розтяжка для фіксації сходів
Протиковзкі упори на ніжках зі збільшеною площею
Витримує навантаження 150 кг без деформації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Висота до платформи | 58 см |
| Висота у складеному стані | 0.58 м |
| Загальна кількість сходинок | 6 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість секцій/сходинок | 2*3 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особенности | фіксуючі розтяжки |
| Розмір профілю | 50x22 мм |
| Розміри | 41x16x64 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стрем'янка двостороння |
| Ширина | 40 см |
- Цена: 2 054,33 ₴





