  • GTM Дриль уд. DI 16/1050ER(M) 1050Вт, 0-1100/0-3000об/хв, патрон 13мм, 16/20/40мм, фото 2
  • GTM Дриль уд. DI 16/1050ER(M) 1050Вт, 0-1100/0-3000об/хв, патрон 13мм, 16/20/40мм, фото 3
вправо
GTM Дриль уд. DI 16/1050ER(M) 1050Вт, 0-1100/0-3000об/хв, патрон 13мм, 16/20/40мм, фото 1
GTM Дриль уд. DI 16/1050ER(M) 1050Вт, 0-1100/0-3000об/хв, патрон 13мм, 16/20/40мм
  • В наличии
  • Код: DI 16/1050ER(M)
Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Viber/Telegram
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні переваги GTM DI-16/1050ER (M):
Професійна серія інструментів
3 роки - повна гарантія на весь механізм
1050 Вт - максимальна потужність
Суцільнометалевий ключовий патрон на 13 мм
2 робочих швидкості свердління
Електронне регулювання обертів
0-1100 / 0-3000 об/хв - кількість обертів на холостому ходу
Режим реверсу
Блокування кнопки включення
40 мм - діаметр свердління в дереві
16 мм - діаметр свердління в металі
20 мм - діаметр свердління в бетоні
Система захисту підшипників від пилу
Двоступеневий редуктор підвищеної міцності
Двигун з броньованою мідною обмоткою
Прогумована рукоятка
3,2 кг - вага дриля без додаткового оснащення
Комплектація:
Дриль GTM DI-16/1050ER (M)
Ключовий патрон 13 мм
Ключ для патрона
Додаткова рукоятка
Регулятор глибини свердління
Інструкція з експлуатації
Картонна упаковка
GTM DI-16/1050ER(M) - компактний дриль підвищеної потужності, який призначається для професійного використання. У інструмент вбудований якісний двигун на 1050 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнано двошвидкісним редуктором зі сталевими загартованими шестернями, що значно збільшує термін служби інструменту. При роботі швидкість налаштовується за допомогою спеціального регулятора і досягає 3000 об/хв. У режимі свердління з ударом дриль здатен робити отвори в цеглі і м'якому бетоні діаметром до 20 мм.
Основные
ПроизводительGTM
Тип патронаКлючевой
Дополнительные функции
Ударный режимДа
Пользовательские характеристики
LED-підсвіткаНемає
Вес3.2 кг
Діаметр патрона13 мм
ПитаниеВід мережі 220 В
КлассПрофессиональный
Комплектациядодаткова рукоятка,ключ,ключовий патрон,обмежувач глибини
Контроль обертівДа
Країна торгової маркиУкраїна
Наявність реверсуДа
Особенностиблокування кнопки ввімкнення,реверс,регулювання обертів
Мощность1050 Вт