  • GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий, фото 2
  • GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий, фото 3
  • GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий, фото 4
вправо
GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий, фото 1
GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий
  • В наличии
  • Код: RH40/1500EV
Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Viber/Telegram
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM RH40/1500EV - мережевий перфоратор професійного класу з патроном SDS-Max. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт. Перфоратор належить до сімейства професійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних або будівельних робіт. Основним робочим режимом інструмента є свердління з ударом із силою 10 Дж, за якого він здатен швидко створювати отвори діаметром до 40 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
Основні переваги GTM RH40/1500EV:
Професійна серія інструменту
1500 Вт - споживана потужність
10 Дж - висока потужність удару
0-590 об/хв - регулювання кількості обертів
Патрон SDS-Max
40 мм - максимальний діаметр свердління бетону буром
70 мм - максимальний діаметр свердління бетону коронкою
3 режими роботи - поворот піки/ свердління з ударом / довбання
Посилений редуктор і ударний механізм зі збільшеним ресурсом
Комплектація:
Перфоратор GTM RH40/1500EV - 1 шт.
Рукоятка бічна - 1 шт.
Ключ спеціальний - 1 шт.
Основные
ПроизводительGTM
Тип патронаSDS-max
Пользовательские характеристики
Вес7.3 кг
Габарити530x160x360 мм
Энеpгия удаpа10 Дж
ПитаниеВід мережі 220 В
КомплектацияБічна рукоятка,Кейс,набір аксесуарів
Контроль обертівДа
Країна торгової маркиУкраїна
Країна-виробникКитай
Количество оборотов590 об/хв
Наявність реверсуНемає
Режим работыДовбання,Поворот піки,Ударний
Потребляемая мощность1500 Вт