  • GTM Перфоратор + RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж, 32мм бочковий, фото 2
  • GTM Перфоратор + RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж, 32мм бочковий, фото 3
вправо
GTM Перфоратор + RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж, 32мм бочковий, фото 1
GTM Перфоратор + RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж, 32мм бочковий
  • Нет в наличии
  • Код: RH32/1000EV
Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Viber/Telegram
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні переваги GTM RH32/1000EV:
36 місяців - повна гарантія на весь механізм
1050 Вт - споживана потужність
5 Дж - висока потужність удару
250-820 об/хв - регулювання кількості оборотів
Патрон SDS-plus - найпопулярніший тип кріплення для бурів
32 мм -максимальний діаметр свердління бетону
4 режими роботи - свердління / свердління з ударом / довбання / поворот піки
Запобіжна муфта
Якісна антивібраційна система
Комплектація:
Додаткова рукоятка
Обмежувач глибини
Інструкція
Кейс
Перфоратор GTM RH32/1000EV використовує потужний та компактний колекторний електродвигун на 1050 Вт, який демонструє відмінну енергоефективність та високу стійкість до перевантажень. Перфоратор має порівняно невеликі габаритні розміри та відноситься до сімейства напівпрофесійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних чи будівельних робіт. Основним робочим режимом інструменту є свердління з ударом із силою 5 Дж, при якому він здатний швидко створювати отвори діаметром до 32 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
Основные
ПроизводительGTM
Тип патронаSDS-plus
Пользовательские характеристики
Вес6.95 кг
Габарити440x360x135 мм
Энеpгия удаpа5 Дж
ПитаниеВід мережі 220 В
КомплектацияКейс
Контроль обертівДа
Країна торгової маркиУкраїна
Количество оборотов820 об/хв
Наявність реверсуНемає
Режим работыДовбання,Ударний
Потребляемая мощность1050 Вт