  • GTM Електромолоток DH20/1500VS 1500Вт, SDS-Max, 20Дж, 900-2000 уд/хв, фото 2
  • GTM Електромолоток DH20/1500VS 1500Вт, SDS-Max, 20Дж, 900-2000 уд/хв, фото 3
  • GTM Електромолоток DH20/1500VS 1500Вт, SDS-Max, 20Дж, 900-2000 уд/хв, фото 4
вправо
GTM Електромолоток DH20/1500VS 1500Вт, SDS-Max, 20Дж, 900-2000 уд/хв, фото 1
GTM Електромолоток DH20/1500VS 1500Вт, SDS-Max, 20Дж, 900-2000 уд/хв
  • Готово к отправке
  • Код: 3034
Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Viber/Telegram
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM DH20/1500VS - відбійний молоток професійного класу, призначений для руйнування бетону, асфальтного покриття, цегляних та кам'яних стін та прокладання каналів чи пазів у них. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт, що дозволяє отримати силу удару 20 Дж. Завдяки наявній антивібраційній системі, віддача при роботі значно зменшується і дає змогу працювати довше без втоми.
Основні переваги GTM DH20/1500VS:
Інструмент професійного класу
Максимальна сила удару 20 Дж
Патрон SDD-Max
Вбудована система регулювання ударів від 900 до 2000 уд/хв
Антивібраційна система
Комплектація:
Електромолоток DH20/1500VS - 1 шт.
Рукоятка допоміжна - 1 шт.
Зубило SDS-Max - 1 шт.
Ключ спеціальний - 1 шт.
Основные
ПроизводительGTM
Пользовательские характеристики
Вес11.0 кг
Діаметр патрона18 мм
Энеpгия удаpа20 Дж
ПитаниеВід мережі 220 В
КлассПрофессиональный
Комплектациянабір аксесуарів,пластиковий кофр
Країна торгової маркиУкраїна
Країна-виробникКитай
Плавний запускНемає
Мощность1500 Вт