  • GTM Лобзик JS100/710E 710Вт, 300-3000ход/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь - 100/20/10мм, фото 2
  • GTM Лобзик JS100/710E 710Вт, 300-3000ход/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь - 100/20/10мм, фото 3
вправо
GTM Лобзик JS100/710E 710Вт, 300-3000ход/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь - 100/20/10мм, фото 1
GTM Лобзик JS100/710E 710Вт, 300-3000ход/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь - 100/20/10мм
  • В наличии
  • Код: JS100/710E
Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Viber/Telegram
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні переваги GTM JS100/710E:
3 роки - розширена гарантія
710 Вт - максимальна вихідна потужність
22 мм- величина ходу пилочки
100 мм - максимальна товщина різу дерева
20 мм - максимальна товщина різу кольорових металів
10 мм - максимальна товщина різу стали
800 - 3000 хід/хв - регулювання ходу пильного полотна
Система регулювання і підтримки оборотів
Безключова заміна пильного полотна
Маятниковий хід полотна - для оптимальної роботи з будь-яким матеріалом
Комплектація:
Електролобзик GTM JS100/710E
Напрямна лінійка
Інструкція
Картонна упаковка
Потужний двигун на 710 Вт, дозволяє активно використовувати лобзик для точних та грубих різів по дереву, пластику та металам. В електролобзику GTM JS100/710E вбудований регулятор ходу полотна, що дозволяє налаштувати інструмент для якісної роботи. Лобзик підтримує частоту ходу пилки під навантаженням, що підвищує продуктивність. Максимальна товщина дерева, яку здатний прорізати лобзик досягає 100 мм, а кольорового та чорного металу 20 мм та 10 мм відповідно.
Основные
ПроизводительGTM
Дополнительные функции
Маятниковый ходДа
Пользовательские характеристики
LED-підсвіткаНемає
Вес2.7 кг
Габарити290x80x214 мм
Глибина пропила у дереві100 мм
Глибина пропила у сталі10 мм
ПитаниеВід мережі 220 В
КомплектацияКартонна упаковка
Країна торгової маркиУкраїна
Макс. кут нахилу45
Макс.частота ходу3000 ход/хв
Особенностиантивібраційна система
Плавний запускНемає
Потребляемая мощность710 Вт
Стан товаруНовий
Хід полотна28 мм