  • GTM Лобзик JS120/750EM 750Вт, 800-3000х/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь - 120/24/10мм, фото 2
  • GTM Лобзик JS120/750EM 750Вт, 800-3000х/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь - 120/24/10мм, фото 3
вправо
GTM Лобзик JS120/750EM 750Вт, 800-3000х/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь - 120/24/10мм, фото 1
GTM Лобзик JS120/750EM 750Вт, 800-3000х/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь - 120/24/10мм
  • Готово к отправке
  • Код: 2562
Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Viber/Telegram
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні переваги GTM JS120/750EM:
3 роки - розширена гарантія
750 Вт - максимальна вихідна потужність
26 мм- величина ходу пилочки
120 мм - максимальна товщина різу дерева
24 мм - максимальна товщина різу кольорових металів
10 мм - максимальна товщина різу стали
800 - 3000 хід/хв - регулювання ходу пильного полотна
Система регулювання і підтримки оборотів
Безключова заміна пильного полотна
Лита підошва з безінструментальною зміною кута нахилу
Маятниковий хід полотна - для оптимальної роботи з будь-яким матеріалом
Комплектація:
Електролобзик GTM JS120/750EM
Напрямна лінійка
Інструкція
Картонна упаковка
Потужний двигун на 750 Вт, дозволяє активно використовувати лобзик для точних та грубих різів по дереву, пластику та металам. В електролобзику GTM JS120/750EM вбудований регулятор ходу полотна, що дозволяє налаштувати інструмент для якісної роботи. Лобзик підтримує частоту ходу пилки під навантаженням, що підвищує продуктивність. Максимальна товщина дерева, яку здатний прорізати лобзик досягає 120 мм, а кольорового та чорного металу 24 мм та 10 мм відповідно.
Основные
ПроизводительGTM
Дополнительные функции
Маятниковый ходДа
Пользовательские характеристики
LED-підсвіткаНемає
Вес2.5 кг
Габарити270х80х214 мм
Глибина пропила у дереві120 мм
Глибина пропила у сталі10 мм
ПитаниеВід мережі 220 В
КомплектацияКартонна упаковка
Країна торгової маркиУкраїна
Макс. кут нахилу45
Особенностиантивібраційна система
Плавний запускНемає
Потребляемая мощность750 Вт
Стан товаруНовий
Хід полотна26 мм