  • GTM Штроборіз WC230/2600E д=230мм,2600Вт,макс.гл.65 мм,6600об., фото 2
  • GTM Штроборіз WC230/2600E д=230мм,2600Вт,макс.гл.65 мм,6600об., фото 3
вправо
ТопGTM Штроборіз WC230/2600E д=230мм,2600Вт,макс.гл.65 мм,6600об., фото 1
GTM Штроборіз WC230/2600E д=230мм,2600Вт,макс.гл.65 мм,6600об.
  • Готово к отправке
  • Код: WC230/2600E
Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Viber/Telegram
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штроборіз GTM WC230/2600E - інструмент для пророблення в стінах, стелях і підлогах спеціальних канавок різної глибини. Підходить, наприклад, під час прокладання електропроводки в стінах. Представлена модель підходить під круги 230 мм і здатна прокладати борозну 41х65 мм. Також в даному штроборізі є можливість працювати в режимі болгарки, завдяки додатковому захисному кожуху.
Особливості штроборізів GTM
Індустріальний клас інструменту
Зручна прогумована ручка
Надійний пиловідвід
Ергономічний дизайн
Надійний корпус
Переваги штроборіза GTM WC230/2600E
Захисний кожух в комплекті для роботи в режимі болгарки!
Корпус редуктора виготовлений з міцного і легкого алюмінієвого сплаву
Зручна бічна ручка для комфортного використання
Захист від перевантаження
Споживана потужність становить 2600 Вт
Електронний стабілізатор забезпечує стабільну частоту обертів навіть при сильному навантаженні
Під час роботи інструменту шпиндель обертається зі швидкістю 6600 об/хв
Швидка і проста заміна кіл тільки за допомогою одного ключа
Можна підключити пилосос для відведення пилу з робочої зони
Штроборіз дозволяє створити борозни розміром 41х65 мм
Комплектація:
Штроборіз
2 алмазних диска 230 мм
Додатковий захисний кожух під болгарку
Ключ
Насадка для підключення пилососа
Основные
ПроизводительGTM
Пользовательские характеристики
Глибина паза20 - 65 мм
Макс. діаметр кола230 мм
Мощность2.6 кВт
Стан товаруНовий
Ширина паза3 - 41 мм