  • GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р, фото 2
  • GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р, фото 3
вправо
GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р, фото 1
GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р
  • Готово к отправке
  • Код: CS16/2000ТН
Viber/Telegram
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Viber/Telegram
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM CS16/2000ТН - продуктивна електропила побутового класу, призначена для обрізання саду, заготівлі дров, столярних та теслярських робіт по будинку. Інструмент обладнаний електричним двигуном потужністю 2000 Вт. Відсутність вихлопів дозволяє працювати з інструментом навіть у приміщенні. Пила комплектується шиною довжиною 40 см і фірмовим ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, що рухається зі швидкістю 13.5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є плавний запуск інструменту, а також швидкий доступ до щіток для заміни.
Основні переваги GTM CS16/2000ТН:
220 В - напруга живлення
2000 Вт - потужний електродвигун
40 см/16 дюймів - довжина комплектної шини
57 ланок, 1,3 мм, 3/8" - розміри ланцюга
13.5 м/с - швидкість ланцюга
Система плавного пуску
Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
Безключовий натяг ланцюга
Безключова заміна шини
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Ланцюг - 1 шт
Чохол на шину - 1 шт
Картонна упаковка
Основные
ПроизводительGTM
Пользовательские характеристики
LED-підсвіткаНемає
Автоматичне змащування ланцюгаДа
Автоматичний натяг ланцюгаДа
Вес4.7 кг
Тормоз цепимеханічне
ПитаниеВід мережі 220 В
КлассПобутовий
КомплектацияКартонна упаковка,ланцюг,чохол,шина
Країна торгової маркиУкраїна
Шаг цепи3/8 дюйм
Количество звеньев57
Об`єм бака для змащення ланцюга0.2 л
Особенностишвидкий доступ до щіток
Плавний запускДа
Мощность двигателя2.0 кВт
Уровень шума106 дБ
Стан товаруНовий
Тип двигателяЩітковий
Толщина звена1.3 мм