ПодарокGTM Подрібнювач садовий DS2800/45, 220В, 2800Вт, гілки до 45мм, ножі, контейнер 60л
- Готово к отправке
- Код: DS2800/45
10 842 ₴
GTM DS2800/45 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 60 л.
Основні переваги GTM DS2800/45:
> Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
> 2800 Вт - споживана потужність двигуна
> 2 ріжучі двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
> 2800 об/хв - частота обертання ножів
> 45 мм - максимальна товщина гілок
> 60 л - місткий сміттєзбірник
> Електронний захист від перевантаження
> Захист від випадкового запуску подрібнювача
> Вологозахищена панель керування
> Металева протиріжуча пластина-направляюча
> Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача
> Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
> Захист корпусу по стандарту IPx4
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
+ Садовий подрібнювач GTM DS2800/45
+ Сміттєзбірник 60 л
+ Штовхач
+ Комплект кріплень
+ Набір інструментів
+ Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Производительность | 125 кг/час |
| Уровень шума | 105 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Материал | Пластик |
| Комплектация | комплект інструментів,сміттєзбірник,штовхач |
| Назначение | Гілки і листя |
| Країна торгової марки | Україна |
| Мощность двигателя | 2800 Вт |
| Місткість контейнера | 60 л |
| Країна-виробник | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Наявність реверсу | Немає |
| Система подрібнення | Ножі |
| Контейнер для збору | є |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Макс. діаметр гілки | 45 мм |
- Цена: 10 842 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «GTM Подрібнювач садовий DS2800/45, 220В, 2800Вт, гілки до 45мм, ножі, контейнер 60л»







