Теплова електрична гармата VULKAN 4500 ТП- пересувний електричний обігрівач з вбудованим вентилятором для швидкого обігріву великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дозволяє досягти більш високої температури повітря, що виходить.
Призначення:Використовують для обігріву різних господарських і складських приміщень, майстерень, цехів, теплиць та інших будівель.
Переваги електричних гармат VULKAN 4500 ТП
Тепловідбиваючий екран з оцинкованої сталі дозволяє зменшити теплові втрати і збільшити тепловіддачу
Номінальна потужність становить 3-4, 5 кВт
Підходить для однофазного та 3-фазного живлення
Продуктивність теплової гармати дозволяє їй нагрівати до 400 м3 повітря протягом години
Два ступені регулювання потужності
Міцний металевий корпус з високоякісним полімерним покриттям
Нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі
Захист від перегріву
Вбудований термостат дозволяє підтримувати температуру повітря в приміщенні від +5 град. С до +40 град. С
Можливість роботи в режимі вентилятора
Ступінь захисту оболонки-IP 22
Вага гармати становить 7,3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Тип | Электрическая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 390x260x440 мм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Класс защиты | IP22 |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Мощность | 4.5 кВт |
| Производительность | 400 м3/год |
| Регулятор потужності | Да |
| Робочий струм | 21 А |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 7 368 ₴





