
EGO Зарядний пристрій CCH0450E до акумуляторів EGO 12V
- В наличии
- Код: 0220080009
1 499,04 ₴
+380 (98) 676-65-65
Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
EGO CCH0450E застосовується для зарядки Li-Ion акумулятора CBA0240 12 В 2 А*год до садового кущоріза CHT2001E. Зарядний пристрій оснащений світлодіодною індикацією для відображення процесу заряджання. На корпусі є настінне кріплення для встановлення на пару гвинтів.
Тривалість зарядки акумуляторів:
Від 0 до 100% близько 160 хвилин для акумулятора CBA0240 12 В 2 А-год
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.29 кг |
| Країна торгової марки | Велика Британія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 Агод |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Мощность | 9 Вт |
| Назначение | для садової техніки EGO |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Зарядное устройство |
- Цена: 1 499,04 ₴

