-10%
Візок ручний платформний PT-125 чотириколісний, до 480 кг
- В наявності
- Код: 011045
5 676 ₴
5 108,40 ₴
+380 (98) 676-65-65
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок платформний PT-125 до 480 кг — зручна чотириколісна модель для переміщення вантажів на складі, на виробництві або в логістиці. Колеса моделі мають металеві диски з гумовими шинами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PT |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 480 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 900 мм |
| Ширина майданчика | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Колеса | сталеві диски, гумові шини |
- Ціна: 5 108,40 ₴

