
GTM Плазмотрон до CUT-40Y 4м
- В наявності
- Код: 602-023-0015-02
5 146,98 ₴
+380 (98) 676-65-65
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плазмотрон до плазморіза CUT-40Y
Довжина проводу: 4м
Макс. струм різання: 40 А
Робочий тиск повітря (стисненого) 5.5 МПа
Охолодження повітря
Розміри: 250х250х60мм
Матеріал: пластик, метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.68 кг |
| Висота напору | 20 м |
| Габарити | 380x210x160 мм |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | Кабель живлення 7 м |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. розмір частинок | 5 мм |
| Матеріал насосу | Чавун/нержавіюча сталь AISI 304 |
| Особливості | поплавковий вимикач |
| Призначення | чиста вода |
| Продуктивність | 12600 л/г |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 5 146,98 ₴

