
GTM Плазмотрон до CUT-60LCD 4м
- В наявності
- Код: 602-023-0018-00
5 932,80 ₴
+380 (98) 676-65-65
Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плазмотрон до плазморіза CUT-60LCD
Довжина проводу: 4м
Макс. струм різання: 60 А
Охолодження повітря
Розміри: 250х250х60мм
Матеріал: пластик, метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота напору | 16 м |
| Габарити | 365x200x150 мм |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | Кабель живлення 7 м |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. розмір частинок | 5 мм |
| Матеріал насосу | Алюміній |
| Особливості | поплавковий вимикач |
| Призначення | чиста вода |
| Продуктивність | 9000 л/г |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 5 932,80 ₴

