  • GTM Дриль уд. DI 16/1050ER(M) 1050 Вт, 0-1100/0-3000об/хв, патрон 13 мм, 16/20/40 мм, фото 2
  • GTM Дриль уд. DI 16/1050ER(M) 1050 Вт, 0-1100/0-3000об/хв, патрон 13 мм, 16/20/40 мм, фото 3
вправо
GTM Дриль уд. DI 16/1050ER(M) 1050 Вт, 0-1100/0-3000об/хв, патрон 13 мм, 16/20/40 мм, фото 1
GTM Дриль уд. DI 16/1050ER(M) 1050 Вт, 0-1100/0-3000об/хв, патрон 13 мм, 16/20/40 мм
  • В наявності
  • Код: DI 16/1050ER(M)
Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги GTM DI-16/1050ER (M):
Професійна серія інструментів
3 роки - повна гарантія на весь механізм
1050 Вт - максимальна потужність
Суцільнометалевий ключовий патрон на 13 мм
2 робочих швидкості свердління
Електронне регулювання обертів
0-1100 / 0-3000 об/хв - кількість обертів на холостому ходу
Режим реверсу
Блокування кнопки включення
40 мм - діаметр свердління в дереві
16 мм - діаметр свердління в металі
20 мм - діаметр свердління в бетоні
Система захисту підшипників від пилу
Двоступеневий редуктор підвищеної міцності
Двигун з броньованою мідною обмоткою
Прогумована ручка
3,2 кг - вага дриля без додаткового оснащення
Комплектація:
Дриль GTM DI-16/1050ER (M)
Ключовий патрон 13 мм
Ключ для патрона
Додаткова рукоятка
Регулятор глибини свердління
Інструкція з експлуатації
Картонна упаковка
GTM DI-16/1050ER(M) - компактний дриль підвищеної потужності, який призначається для професійного використання. У інструмент вбудований якісний двигун на 1050 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнано двошвидкісним редуктором зі сталевими загартованими шестернями, що значно збільшує термін служби інструменту. При роботі швидкість налаштовується за допомогою спеціального регулятора і досягає 3000 об/хв. У режимі свердління з ударом дриль здатен робити отвори в цеглі і м'якому бетоні діаметром до 20 мм.
Основні
ВиробникGTM
Тип патронаКлючовий
Додаткові функції
Ударний режимТак
Користувальницькі характеристики
LED-підсвіткаНемає
Вага3.2 кг
Діаметр патрона13 мм
ЖивленняВід мережі 220 В
КласПрофесійний
Комплектаціядодаткова рукоятка,ключ,ключовий патрон,обмежувач глибини
Контроль обертівДа
Країна торгової маркиУкраїна
Наявність реверсуДа
Особливостіблокування кнопки ввімкнення,реверс,регулювання обертів
Потужність1050 Вт