  • GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий, фото 2
  • GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий, фото 3
  • GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий, фото 4
вправо
GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий, фото 1
GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий
  • В наявності
  • Код: RH40/1500EV
Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM RH40/1500EV - мережевий перфоратор професійного класу з патроном SDS-Max. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт. Перфоратор належить до сімейства професійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних або будівельних робіт. Основним робочим режимом інструмента є свердління з ударом із силою 10 Дж, за якого він здатен швидко створювати отвори діаметром до 40 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
Основні переваги GTM RH40/1500EV:
Професійна серія інструменту
1500 Вт - споживана потужність
10 Дж - висока потужність удару
0-590 об/хв - регулювання кількості обертів
Патрон SDS-Max
40 мм - максимальний діаметр свердління бетону буром
70 мм - максимальний діаметр свердління бетону коронкою
3 режими роботи - поворот піки/ свердління з ударом / довбання
Посилений редуктор і ударний механізм зі збільшеним ресурсом
Комплектація:
Перфоратор GTM RH40/1500EV — 1 шт.
Рукоятка бічна - 1 шт.
Ключ спеціальний - 1 шт.
Основні
ВиробникGTM
Тип патронаSDS-max
Користувальницькі характеристики
Вага7.3 кг
Габарити530x160x360 мм
Енергія удапу10 Дж
ЖивленняВід мережі 220 В
КомплектаціяБічна рукоятка,Кейс,набір аксесуарів
Контроль обертівДа
Країна торгової маркиУкраїна
Країна-виробникКитай
Кількість обертів590 об/хв
Наявність реверсуНемає
Режим роботиДовбання,Поворот піки,Ударний
Споживана потужність1500 Вт