  • GTM Перфоратор + RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж, 32мм бочковий, фото 2
  • GTM Перфоратор + RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж, 32мм бочковий, фото 3
вправо
GTM Перфоратор + RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж, 32мм бочковий, фото 1
GTM Перфоратор + RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж, 32мм бочковий
  • Немає в наявності
  • Код: RH32/1000EV
Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги GTM RH32/1000EV:
36 місяців - повна гарантія на весь механізм
1050 Вт - споживана потужність
5 Дж - висока потужність удару
250-820 об/хв - регулювання кількості оборотів
Патрон SDS-plus - найпопулярніший тип кріплення для бурів
32 мм -максимальний діаметр свердління бетону
4 режими роботи - свердління / свердління з ударом / довбання / поворот піки
Запобіжна муфта
Якісна антивібраційна система
Комплектація:
Додаткова рукоятка
Обмежувач глибини
Інструкція
Кейс
Перфоратор GTM RH32/1000EV використовує потужний та компактний колекторний електродвигун на 1050 Вт, який демонструє відмінну енергоефективність та високу стійкість до перевантажень. Перфоратор має порівняно невеликі габаритні розміри та відноситься до сімейства напівпрофесійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних чи будівельних робіт. Основним робочим режимом інструменту є свердління з ударом із силою 5 Дж, при якому він здатний швидко створювати отвори діаметром до 32 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
Основні
ВиробникGTM
Тип патронаSDS-plus
Користувальницькі характеристики
Вага6.95 кг
Габарити440x360x135 мм
Енергія удапу5 Дж
ЖивленняВід мережі 220 В
КомплектаціяКейс
Контроль обертівДа
Країна торгової маркиУкраїна
Кількість обертів820 об/хв
Наявність реверсуНемає
Режим роботиДовбання,Ударний
Споживана потужність1050 Вт