  • GTM Перфоратор + RH28/850EV 3,2Дж, 850 Вт, 6-28 мм, 3реж., фото 2
  • GTM Перфоратор + RH28/850EV 3,2Дж, 850 Вт, 6-28 мм, 3реж., фото 3
вправо
GTM Перфоратор + RH28/850EV 3,2Дж, 850 Вт, 6-28 мм, 3реж., фото 1
GTM Перфоратор + RH28/850EV 3,2Дж, 850 Вт, 6-28 мм, 3реж.
  • Немає в наявності
  • Код: RH28/850EV
Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор GTM RH28/850EV - напівпрофесійний перфоратор для проведення свердлильних робіт під час ремонту та будівництва В інструмент встановлений продуктивний колекторний двигун потужністю 850 Вт, який живиться від побутової мережі 220 В. У перфораторі є 3 робочі режими: просте свердління, свердління з ударом і довбання. Також для зручності є режим налаштування кута зубила для більш комфортної роботи. Перфоратор поставляється у міцному пластиковому кейсі з набором піків та бурів.
Основні переваги GTM RH28/850EV:
850 Вт - споживана потужність
3.2 Дж - висока потужність удару
0-1100 об/хв - частота обертів
0-5560 уд/хв - частота ударів
Патрон SDS-plus
4 режими роботи - свердління / свердління з ударом / довбання / поворот піки
28 мм - максимальний діаметр свердління бетону
Запобіжна муфта
Щітковий реверс
Мережевий кабель завдовжки 275 см
Комплектація:
Додаткова рукоятка
Обмежувач глибини
Бур — 3 шт.
Зубило — 1 шт.
Піка - 1 шт
Інструкція
Кейс
Основні
ВиробникGTM
Тип патронаSDS-plus
Користувальницькі характеристики
Вага6 кг
Габарити390x210x80 мм
Діаметр свердління у металі13 мм
Енергія удапу3.2 Дж
ЖивленняВід мережі 220 В
Комплектаціябури,Кейс,піки
Контроль обертівДа
Країна торгової маркиУкраїна
Наявність реверсуДа
Особливостіметалевий корпус редуктрора
Режим роботиДовбання,Ударний
Споживана потужність850 Вт