  • GTM Лобзик JS100/710E 710 Вт, 300-3000хід/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь — 100/20/10 мм, фото 2
  • GTM Лобзик JS100/710E 710 Вт, 300-3000хід/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь — 100/20/10 мм, фото 3
вправо
GTM Лобзик JS100/710E 710 Вт, 300-3000хід/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь — 100/20/10 мм, фото 1
GTM Лобзик JS100/710E 710 Вт, 300-3000хід/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь — 100/20/10 мм
  • В наявності
  • Код: JS100/710E
Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги GTM JS100/710E:
3 роки - розширена гарантія
710 Вт - максимальна вихідна потужність
22 мм- величина ходу пилочки
100 мм - максимальна товщина різу дерева
20 мм - максимальна товщина різу кольорових металів
10 мм - максимальна товщина різу стали
800 - 3000 хід/хв - регулювання ходу пильного полотна
Система регулювання і підтримки оборотів
Безключова заміна пильного полотна
Маятниковий хід полотна - для оптимальної роботи з будь-яким матеріалом
Комплектація:
Електролобзик GTM JS100/710E
Напрямна лінійка
Інструкція
Картонна упаковка
Потужний двигун на 710 Вт, дозволяє активно використовувати лобзик для точних та грубих різів по дереву, пластику та металам. В електролобзику GTM JS100/710E вбудований регулятор ходу полотна, що дозволяє налаштувати інструмент для якісної роботи. Лобзик підтримує частоту ходу пилки під навантаженням, що підвищує продуктивність. Максимальна товщина дерева, яку здатний прорізати лобзик досягає 100 мм, а кольорового та чорного металу 20 мм та 10 мм відповідно.
Основні
ВиробникGTM
Додаткові функції
Маятниковий хідТак
Користувальницькі характеристики
LED-підсвіткаНемає
Вага2.7 кг
Габарити290x80x214 мм
Глибина пропила у дереві100 мм
Глибина пропила у сталі10 мм
ЖивленняВід мережі 220 В
КомплектаціяКартонна упаковка
Країна торгової маркиУкраїна
Макс. кут нахилу45
Макс.частота ходу3000 ход/хв
Особливостіантивібраційна система
Плавний запускНемає
Споживана потужність710 Вт
Стан товаруНовий
Хід полотна28 мм