  • GTM Лобзик JS120/750EM 750 Вт, 800-3000х/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь — 120/24/10 мм, фото 2
  • GTM Лобзик JS120/750EM 750 Вт, 800-3000х/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь — 120/24/10 мм, фото 3
вправо
GTM Лобзик JS120/750EM 750 Вт, 800-3000х/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь — 120/24/10 мм, фото 1
GTM Лобзик JS120/750EM 750 Вт, 800-3000х/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь — 120/24/10 мм
  • Готово до відправки
  • Код: 2562
Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги GTM JS120/750EM:
3 роки - розширена гарантія
750 Вт - максимальна вихідна потужність
26 мм- величина ходу пилочки
120 мм - максимальна товщина різу дерева
24 мм - максимальна товщина різу кольорових металів
10 мм - максимальна товщина різу стали
800 - 3000 хід/хв - регулювання ходу пильного полотна
Система регулювання і підтримки оборотів
Безключова заміна пильного полотна
Лита підошва з безінструментальною зміною кута нахилу
Маятниковий хід полотна - для оптимальної роботи з будь-яким матеріалом
Комплектація:
Електролобзик GTM JS120/750EM
Напрямна лінійка
Інструкція
Картонна упаковка
Потужний двигун на 750 Вт, дозволяє активно використовувати лобзик для точних та грубих різів по дереву, пластику та металам. В електролобзику GTM JS120/750EM вбудований регулятор ходу полотна, що дозволяє налаштувати інструмент для якісної роботи. Лобзик підтримує частоту ходу пилки під навантаженням, що підвищує продуктивність. Максимальна товщина дерева, яку здатний прорізати лобзик досягає 120 мм, а кольорового та чорного металу 24 мм та 10 мм відповідно.
Основні
ВиробникGTM
Додаткові функції
Маятниковий хідТак
Користувальницькі характеристики
LED-підсвіткаНемає
Вага2.5 кг
Габарити270х80х214 мм
Глибина пропила у дереві120 мм
Глибина пропила у сталі10 мм
ЖивленняВід мережі 220 В
КомплектаціяКартонна упаковка
Країна торгової маркиУкраїна
Макс. кут нахилу45
Особливостіантивібраційна система
Плавний запускНемає
Споживана потужність750 Вт
Стан товаруНовий
Хід полотна26 мм