  • GTM Фрезер R44/1100VS 1100 Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8 мм, фото 2
  • GTM Фрезер R44/1100VS 1100 Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8 мм, фото 3
  • GTM Фрезер R44/1100VS 1100 Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8 мм, фото 4
вправо
GTM Фрезер R44/1100VS 1100 Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8 мм, фото 1
GTM Фрезер R44/1100VS 1100 Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8 мм
  • Готово до відправки
  • Код: R44/1100VS
Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM R44/1100VS - потужний інструмент при виконанні численних фрезерувальних робіт по дереву, ДСП і пластмасах, з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція цієї моделі дає змогу використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дозволяє застосовувати фрези з хвостовиком 6 мм і 8 мм.
Основні переваги GTM R44/1100VS:
Вбудований двигун потужністю 1100 Вт для найскладніших робіт
Регульована цанга для фрез із хвостовиками 6 мм і 8 мм
30 мм - максимальний рекомендований діаметр робочої частини фрези
44 мм - максимальний хід фрези
6 режимів роботи для регулювання обертів
10000-25500 об/хв - діапазон обертів шпинделя
Система підтримки обертів під навантаженням
Система плавного запуску інструменту
Захист від перевантаження
Захист від випадкового ввімкнення
LED-підсвічування робочої зони
Комплектація:
Фрезер GTM R44/1100VS
Копіювальна втулка - 1 шт.
Паралельний упор - 1 шт.
Картонна упаковка
Основні
ВиробникGTM
Тип двигунаЩітковий
Користувацькі характеристики
ЖивленняВід мережі 220 В
ТипВертикальний
Комплектаціяадаптер для пиловидалення,Копіювальна втулка,Опорний ролик,паралельний упор,Циркуль
Стан товаруНовий
Плавний запускДа
Контроль обертівДа
Підтримка обертівДа
Захиствід випадкового ввімкнення,від перевантаження
LED-підсвіткаДа
Хід фрези44 мм