  • GTM Фрезер R67/2200VS 2200Вт, 12000-21000 об/хв, цанга 8/12мм, фото 2
  • GTM Фрезер R67/2200VS 2200Вт, 12000-21000 об/хв, цанга 8/12мм, фото 3
вправо
ТопGTM Фрезер R67/2200VS 2200Вт, 12000-21000 об/хв, цанга 8/12мм, фото 1
GTM Фрезер R67/2200VS 2200Вт, 12000-21000 об/хв, цанга 8/12мм
  • Готово до відправки
  • Код: R67/2200VS
Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM R67/2200VS - професійний інструмент при виконанні численних фрезерувальних робіт по дереву, ДСП і пластмасах, з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція цієї моделі дає змогу використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дозволяє застосовувати фрези з хвостовиком 8 мм і 12 мм.
Основні переваги GTM R67/2200VS:
Професійна серія інструменту
Вбудований двигун потужністю 2200 Вт для найскладніших робіт
Регульована цанга для фрез із хвостовиками 8 мм і 12 мм
50 мм - максимальний рекомендований діаметр робочої частини фрези
67 мм - максимальний хід фрези
6 режимів роботи для регулювання обертів
12000-21000 об/хв - діапазон обертів шпинделя
Система підтримки обертів під навантаженням
Система плавного запуску інструменту
Захист від перевантаження
Захист від випадкового ввімкнення
Комплектація:
Фрезер GTM R67/2200VS
Копіювальна втулка - 1 шт.
Паралельний упор - 1 шт.
Картонна упаковка
Основні
ВиробникGTM
Тип двигунаЩітковий
Користувальницькі характеристики
Вага6.5 кг
Діаметр цанги8,12
ЖивленняВід мережі 220 В
Захиствід випадкового ввімкнення,від перевантаження
Комплектаціяадаптер для пиловидалення,Копіювальна втулка,Опорний ролик,паралельний упор,Циркуль
Контроль обертівДа
Країна торгової маркиУкраїна
Країна-виробникКитай
Плавний запускДа
Потужність2200 Вт
Підтримка обертівДа
Стан товаруНовий
ТипВертикальний
Хід фрези67 мм