  • GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р, фото 2
  • GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р, фото 3
вправо
GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р, фото 1
GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р
  • Готово до відправки
  • Код: CS16/2000ТН
Viber/Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Viber/Telegram
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM CS16/2000ТН - продуктивна електропила побутового класу, призначена для обрізання саду, заготівлі дров, столярних та теслярських робіт по будинку. Інструмент обладнаний електричним двигуном потужністю 2000 Вт. Відсутність вихлопів дозволяє працювати з інструментом навіть у приміщенні. Пила комплектується шиною довжиною 40 см і фірмовим ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, що рухається зі швидкістю 13.5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є плавний запуск інструменту, а також швидкий доступ до щіток для заміни.
Основні переваги GTM CS16/2000ТН:
220 В - напруга живлення
2000 Вт - потужний електродвигун
40 см/16 дюймів - довжина комплектної шини
57 ланок, 1,3 мм, 3/8" - розміри ланцюга
13.5 м/с - швидкість ланцюга
Система плавного пуску
Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
Безключовий натяг ланцюга
Безключова заміна шини
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Ланцюг - 1 шт
Чохол на шину — 1 шт.
Картонна упаковка
Основні
ВиробникGTM
Користувальницькі характеристики
LED-підсвіткаНемає
Автоматичне змащування ланцюгаДа
Автоматичний натяг ланцюгаДа
Вага4.7 кг
Гальмо ланцюгамеханічне
ЖивленняВід мережі 220 В
КласПобутовий
КомплектаціяКартонна упаковка,ланцюг,чохол,шина
Країна торгової маркиУкраїна
Крок ланцюга3/8 дюйма
Кількість ланок57
Об`єм бака для змащення ланцюга0.2 л
Особливостішвидкий доступ до щіток
Плавний запускДа
Потужність двигуна2.0 кВт
Рівень шуму106 дБ
Стан товаруНовий
Тип двигунаЩітковий
Товщина ланки1.3 мм